В «Бюджеті участі» перемогла чернігівська школа №33

11:45, 11 жовтня 2016

В Чернігові
школа 33

Долю «бюджету участі» вирішили бюджетники.

Долю «бюджету участі» вирішили бюджетники. Стали відомі результати голосування за «бюджет участі. Про це повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Тетяна Романова:

За результатами голосування в частині капітальних витрат по фінансуванню перемагають майже всі проекти, а саме 24 із 31, які були подані. Цікава ситуація, у нас є проект, що набрав найбільшу кількість голосів і в поточних і в капітальних витратах це ремонт школи №33. Керівництво цієї школи спрацювало відміно. Таким чином, у даній в школі будуть відремонтовані всі вікна, стеля і т.д.. Що стосується капітальних видатків, то тут пройшло всього 4 проекти: та сама школа №33 ( за її проголосували 1622 чернігівців), проект №12-24 парк біля міської лікарні №1, проект №8 «Гарним людям - гарний відпочинок» та проект №16-26. Вітаю всіх переможців!

написала Тетяна Романова.

Таким чином, тепер батьки, діти яких навчаються у школі №33, можуть не здавати кошти на школу. Проте не всі чернігівці задоволені результатами голосування. В соціальних мережах вони нарікають на рівень інформаційної кампанії самого проекту «Бюджет участі» та на те, що до голосування допускаються комунальні заклади.

Аби не соціальні мережі, то я зовсім не знав би про «бюджет участі». Саме голосування відображає кулуарність розподілу грошей платників податків та відношення влади до цих платників.

зазначив чернігівець Олександр Литвиненко.

Нагадаємо, в наступному році чернігівці зможуть голосувати за проекти «бюджету участі», як паперово приходячи в комунальні заклади і ставлячи відповідну позначку на бюлетні, так і за допомогою Інтернету.

Бюджет участі 2016
Бюджет участі 2016
Бюджет участі 2016
Бюджет участі 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації