У Ніжинському районі санітарка та активісти власними силами ремонтують фельдшерський пункт

17:45, 10 жовтня 2016

Суспільство
ремонт фапу чернігів

На тому тижні мешканці села Лариса Решнюк, молодша медсестра фельдшерського пункту Ніна Черевко та активістка Людмила Гапченко пофарбували «фап». Фото: nezhatin.com.ua

У селі Переяслівці (Ніжинський район) місцевий депутат виділив кошти на будівельні матеріали для косметичного ремонту занедбаного фельдшерського пункту, молодший персонал якого й разом з місцевими активістами й здійснили ремонт.

Так, на тому тижні мешканці села Лариса Решнюк, молодша медсестра фельдшерського пункту Ніна Черевко та активістка Людмила Гапченко пофарбували «фап».

Тепер жінки чекають на спеціаліста, адже у селі вже років п’ять немає фельдшера: після того, як старий медик пішов на пенсію, молоді спеціалісти на довго у селі не затримуються. Одні йдуть у декрет, інші — не залишаються через відсутність житла.

Нині в селі офіційно проживає близько трьох сотень осіб, які самі собі «виписують» ліки, а за приміщенням доглядає санітарка Ніна Черевко, яка працює на півставки.

Приміщення фельдшерського пункту було збудовано приблизно 50 років тому, нині в ньому протікає дах, не функціонує котельня, потребують ремонту й сходи. А колись у цьому «фапі» був навіть пологовий відділ та швидка медична допомога.

На думку місцевої жительки Лариси Решетнюк, у будинку можна було б встановити хоча б декілька газових конвектори: один — у приміщенні прийому пацієнтів, інший — у частині, яку готові віддати молодому спеціалісту. Тим паче, що газовий стояк до медичної установи підведений.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації