Щойно зроблений капітальний ремонт на вул. Шевченко в Чернігові перероблятимуть?!

16:30, 10 жовтня 2016

 Економіка В Чернігові
ремонт дороги в чернігові

У Чернігові не встигли завершити капітальний ремонт дороги, а його потрібно вже ремонтувати

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на одному з виконкомів міської ради скаржився на якість дороги, яку нещодавно було замінено на відрізку вул. Шевченко. А декілька дощовитих днів показали чернігівцям, що дорога дійсно нерівна.

Саме тому підрядника, який виграв тендер та здійснював дороговартісну роботу, у міській раді планують притягнути до відповідальності. Ймовірно, ТОВ «Гаріліт» доведеться усувати недоліки дороги власним коштом.

Згідно з планом, ремонтні роботи на частині вул. Шевченка, від перехрестя вул. Молодчого та вул. Рокосовського мали завершитися восени. Спочатку на ділянці робочі замінили бордюри: проект передбачав демонтаж бордюрів загальною протяжністю майже 3 тис погонних метрів, половина з яких — гранітні, потім вони поклали асфальтове дорожнє покриття. Для цього Чернігівська міська рада виділила майже 14 млн грн.

Нагадаємо, що в тендері на капітальний ремонт ділянки дороги на вул. Шевченко брали участь п’ять компаній, три з них — місцеві. Втім, пропозиції ТОВ «Юнідорбуд» (пропонувало 6,2 млн грн) та чернігівське КШБП (7 млн грн) були відкинуті через невідповідність документації умовам тендеру.

Найвигіднішу пропозицію озвучило київське підприємство ТОВ «Гаріліт» — 6,2 млн грн, яке до того ж обіцяло 10-річний гарантійний термін на роботу, але ймовірно дорогу переробляти доведеться набагато раніше.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації