У тендері на будівництво льодового катку в Чернігові бере участь компанія без досвіду?!

13:15, 10 жовтня 2016

 Економіка В Чернігові
тендерні закупівлі чернігів

Прийом пропозицій тривав з 16 вересня до 6 жовтня. Нині триває аукціон.

У Чернігові триває тендер на спорудження льодового катку зі штучного льоду. Нині за можливість перемогти змагається декілька харківських фірм, одна з яких – посередник російської фірми.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав громадський активіст, правозахисник Олександр Гашпар.

Мова йде про «Виробничо-комерційну фірму «СП Вибробит-Україна», яка запропонувала ціну 3,8 млн. грн. та «ЛДМ ПРОФІ», що запропонувала на 45-ть тис. грн. більше.

Якщо «ЛДМ Профі» професійно займаються спорудженням льодових катків (Льодових Діл Майстер), то друга фірма, яка має шанс виграти цей тендер, взагалі-то займається розробкою автоматики для електро-, гідро-, теплоелектростанцій. Разом із тим «Вибробит – Україна» лише представництво російської компанії «Вибробит».

Пише Олександр Гашпар.

При цьому офіс останньої розташований в російському Ростові-на-Дону, а на сайті компанії немає жодного слова про те, що вони споруджують льодові катки.

Разом із тим правозахисник піднімає риторичне питання, чи будуть чернігівці мати вільний доступ до катка, чи їм доведеться сплачувати за користування катку. В останньому випадку комунальні служби мають лише покривати витрати на обслуговування катку, а не сприяти збагаченню третіх осіб коштом бюджету.

Зауважимо також, що відкритий льодовий каток зі штучним льодом сезонної експлуатації для масового катання і тренувань мають збудувати у Центральному парку культури та відпочинку.

Прийом пропозицій тривав з 16 вересня до 6 жовтня. Нині триває аукціон, за результатами якого буде обрано переможця. Максимальний бюджет на каток – понад 3,9 млн грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації