На Чернігівщині демонтували останній пам’ятник Леніну

12:40, 09 жовтня 2016

Суспільство
ленін

На території повністю підконтрольній українській владі більше не залишилося жодного пам’ятника Володимиру Леніну. Фото: Олександр Ясенчук

На території повністю підконтрольній українській владі більше не залишилося жодного пам’ятника Володимиру Леніну. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» громадський активіст Олександр Ясенчук.

Цієї ночі у Новгороді-Сіверському було демонтовано останнього в Україні, за винятком тимчасово окупованих територій, монумента В. Лєніну (Ульянову). Знесення В. Лєніна у Новгороді-Сіверському фактично означає закінчення очищення України від диявольського культу більшовизму. Символічно, що здійсненню волі українського народу сприяли об’єднані націоналістичні сили Чернігівщини: ГО «ДІЯ», ГО «Третя Позиція», «Правий Сектор», ГО «Вільні люди», «Самооборона Майдану», «Перша Чернігівська сотня» та інші.

зазначив Олександр Ясенчук.

За його словами процедура демонтажу даного пам’ятника тривала понад 5 годин.

Нагадаємо, що міський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко довгий час ігнорував закон про декомунізацію і не хотів зносити пам’ятник. Він начебто шукав інвестора, який не тільки б заплатив за демонтаж, а й купив би останній пам'ятник Леніну в Україні.

Пам'ятник Леніну Новгород-Сіверський
Пам'ятник Леніну Новгород-Сіверський
Пам'ятник Леніну Новгород-Сіверський
Пам'ятник Леніну Новгород-Сіверський

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації