Чернігівська «Десна» здобуває мінімальну перемогу

18:25, 08 жовтня 2016

десна чернігів

Сьогодні,8-го жовтня, були зіграні матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги.

Сьогодні,8-го жовтня, були зіграні матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Чернігівська «Десна» грала в Києві проти одного з аутсайдерів чемпіонату ФК «Інгунець».

«Сіверяни» дуже активно розпочали гру. Вочах футболістів було видно бажання здобути чергові три очка. І старання чернігівських футболісті увінчались голом вже в дебюті зустрічі. Вже на 7-й хвилині матчу «сіверянам» вдалась прекрасна атака, яка закінчилася голом у виконані Дениса Фаворова. Після голу чернігівські футболісти продовжували атакувати, але гольових моментів в першому таймі вони не створили.

Другий тайм пройшов також під диктовку футболістів «Десни». Хороші моменти, щоб відзначитись мали Фаворов та Картушов, але то воротар суперника рятував команду, то самі гравці «Десни» не попадали по воротам. Зрештою, матч так і закінчився з рахунком 1:0 на користь чернігівського клубу.

Таким чином, «Десна» набирає 27 очок і продовжує перебувати на 3-му місці в турнірній таблиці. Друге місце займає команда «Верес» - 28 очок, а лідирує в першості маріупольський «Іллічівець» з 34 очками.

Наступну гру «сіверяни» проведуть 15 жовтня в Києві проти місцевого «Арсеналу».