Абітурієнти Чернігівської області переважно обирають неактуальні професії

14:50, 07 жовтня 2016

Суспільство
безробытний

У Чернігівській області міркують над тим, як зберегти трудовий потенціал.

Сьогоднішнє покоління абітурієнтів під час вибору професії орієнтується на застарілі поняття так званого «престижу професії». Таким чином, багато перспективної молоді навчається на менеджерів, банкірів та юристів, а по звершенню університетів їм доводиться чекати на «лаві запасних», адже сьогодні в країні наявний лише дефіцит робочих спеціалістів.

Саме це є основним корінням дисбалансу напрямів професійної підготовки та потреб економіки, розповіла директор обласного центру зайнятості Л. Падалка під час засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, що відбувся 6 жовтня у стінах ОДА.

Падалка переконана, що українці втратили традиційну професійну орієнтацію, яка раніше мала чітку структуру та супроводжувала особу з самого садочка й до початку роботи в дорослому колективі.

Абітурієнти обирають спеціальності «білих комірців», хоча на 19 тис вакансій обласного центру зайнятості 57% роботодавців шукали саме «працівників з інструментом». При цьому 16% вакансій взагалі не потребувало спеціальної підготовки та лише чверть вакансій вимагала від потенційного працівника вищої освіти. Така динаміка спостерігається вже 10-ть років.

Обласний центр зайнятості вже робить деякі прогнози: з часом більшість робочих спеціалістів вийде на пенсію, а молодь, у свою чергу, не зможе заповнити ці вакансії (через брак досвіду та ймовірно бажання).

Тому органи служб зайнятості мають планувати свою подальшу роботу на основі чіткого прогнозу соціально-економічного розвитку. Зокрема над кількістю нових робочих місць та перспективною потребою в кадрах у розрізі професій та спеціальностей.

Так, державна служба зайнятості вже працює над Концепцією розвитку професійного навчання безробітних. Спеціальності для навчання будуть обиратися в рамках співпраці органів місцевої влади та роботодавців.

Таким чином вони збираються зберегти трудовий потенціал Чернігівської області. Хоча проблеми існують не лише через дисбаланс між попитом та пропозицією, а й через кризові демографічні та міграційні процеси.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації