Чернігівці зможуть проголосувати за проекти «бюджету участі» через Інтернет

14:10, 07 жовтня 2016

В Чернігові
ПК

Нещодавно на сайті «Єдиної системи місцевих петицій» відкрився розділ «Громадський бюджет»

Нещодавно на сайті «Єдиної системи місцевих петицій» відкрився розділ «Громадський бюджет» (бюджет участі – авт.). До нього вже приєдналися 4 міські влади Сум, Жовтих Вод, Луцька та Обухова.

Зайшовши в цей розділ, кожен громадянин може зареєструвати свою ідею та взяти участь у конкурсі проектів. Більш того, мешканці міста можуть проголосувати за той проект, який їм сподобався найбільше. Таким чином, зникає необхідність створювати додаткові пункти для голосування в школах чи інших комунальних закладах.

Жителі сусідніх Сум вже голосують за проекти в «Бюджеті участі» за допомогою власного ПК, не виходячи з дому. Крім того, скоро подібні голосування стартуватимуть у Жовтих Водах, Луцьку та Обухові.

Журналісти інформаційного порталу ProCn вирішили дізнатися у заступника міського голови Олександра Ломаки, коли Чернігів приєднається до практики голосування за проекти «Бюджету участі» за допомогою Інтернету:

Звісно, в наступному році ми плануємо запустити електронне голосування, але разом із паперовим. Останнє також залишиться, оскільки, не всі мешканці міста користуються ПК та Інтернетом.

запевнив Олександр Ломако.

Зазначимо, що в цьому році чернігівці голосували за проекти «бюджету участі» в комунальних закладах міста.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації