У Чернігові завершилося голосування за проекти бюджету участі

15:45, 06 жовтня 2016

 Економіка В Чернігові
бюджет участі чернігів

Найближчим часом чернігівці дізнаюься, які проекти перемогли у бюжеті участі

За попередніми підрахунками участь у голосуванні взяло близько 10-ти тисяч чернігівців. Найближчими днями розпочнеться процес підрахунку голосів, який триватиме близько тижня.

Про це повідомляє заступник начальника відділу звернень громадян Чернігівської міської ради Ірина Брусильцева, - інформує прес-служба відомства.

За її словами, на виборчі дільниці приходило чимало молоді: одні одразу знали за що голосувати, інші – визначалися на місці. Цікаво, що деякі дільниці навіть зіткнулися з нестачею бюлетенів для голосування. Брусильцева запевняє, що бюлетені на дільниці підвозили додатково.

Цікаво, що категорія «Поточні видати» потребує невеликих грошей, тому більшість з них може отримати кошти з бюджету. Натомість категорія «капітальні видатки» переважно потребує значних грошових ресурсів, тож реалізувати свої задуми пощастить далеко не усім.

Цікаво також й те, що в чернігівській школі №33 батькам пропонують вкотре фінансувати ремонт класу (близько 300 грн з родини), а ще й у так званий «фонд школи» здавати по 180 гривень, бо, мовляв, школа бере участь у Бюджеті участі.

Питаю, а чому директор не звертається до управління освіти з питанням купівлі лінолеуму та іншими потребами?! Відповідь мене вбила: «Так сказали, що наша школа бере участь у «Бюджеті участі», так нічого в управлінні освіти прохати не можна». Я увійшла в ступор. Кажу - це різні бюджети та прохати необхідно. Спілкуючись з іншими керівниками навчальних закладів, знаю, що управління освіти задовольняє всі заявки! У мене питання до Василя Олексійовича (питання до начальника управління освіти Василя Білогури – авт.): скільки часу деякі керівники навчальних закладів будуть вводити в оману батьків та здирати гроші на те, що може профінансувати управління освіти?

Написала на своїй сторінці громадська активістка Вікторія Піскун.

Нагадаємо, що правила участі шкіл у бюджеті участі не є перепоною на шляху до отримання планового фінансування на витрати навчального закладу.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації