Корюківський міський голова Ігор Матюха пішов у відставку

12:35, 06 жовтня 2016

Суспільство
відставка корюківського мера

Після відставки Ігоря Матюха в Корюківці розпочнеться боротьба за голову Корюківської об’єднанної громади, створення якої вже почалося.

Корюківський міський голова Ігор Матюха виявив бажання достроково піти у відставку, тож у цей понеділок, 3 жовтня, сесія міської ради підтримала його рішення.

За його переконанням, він вже виконав усе, що обіцяв у передвиборній програмі, тож може без зайвих переживань покинути посаду, яку обіймав протягом десяти останніх років. Разом із тим він пообіцяв, що надалі буде працювати за своєю спеціальністю.

Як відомо, Ігор Матюха має декілька дипломів про освіту. Він закінчив Тамбовське вище військове училище льотчиків та Київський національний технічний університет України (КПІ) за спеціальністю «промислова теплоенергетика та енергозбереження».

Тож в Корюківці вже подейкують, що Матюха планує очолити теплоелектростанцію, яку нещодавно було збудовано в Корюківці.

Отже, у тимчасово виконуватиме функції міського голови у частині скликання та проведення сесій буде секретар Корюківської міської ради Світлана Олійник, а у частині роботи виконавчого апарату та виконкому – перший заступник Леонід Малиш.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації