Скандал в Чернігівському пологовому будинку

12:20, 06 жовтня 2016

Суспільство
Ирина Бринза

Після пологів Ірина залишилась прикута до ліжка.

Молода мати Ірина Войтехівська (дівоче прізвище Бринза – авт.) залишилась незадоволеною роботою співробітників Чернігівського пологового будинку. Після пологів Ірина залишилась прикута до ліжка.

16 серпня мене доставили до пологового будинку. Але перейми довгий час не починались і тому медики вирішили дати мені епідуральну анестезію. Але це ситуацію не змінило. І тому одна жінка-лікар з усієї сили і всією вагою натиснула на мене. Після цього у мене в ребрі з'явилась тріщина і я вже другий місяць не можу ходити.

розповіла Ірина Войтехівська.

Чоловік Ірини переконаний, що лікарі полового будинку застосували заборонений в Україні прийом Кристеллера. Саме через це у Ірини почалися проблеми зі здоров’ям. Головний лікар Чернігівського пологового будинку Василь Гусак так прокоментував дану ситуацію:

Проблеми у даної пацієнтки виникли не через наших медиків, а через велику вагу її дитини. Я співчуваю дівчині, але такі ускладнення іноді бувають у жінок. Гарантую одне, що прийом Кристеллера мої співробітники не застосовували.

заявив Василь Гусак.

Зазначимо, що сама дитина з’явилась на світ здоровою. А от Ірина має пройти довготривале лікування. Крім того сім’я Войтехівських словам лікарів не вірить і збираються подавати на співробітників пологового будинку до суду.

Нагадаємо, що сама Ірина Войтехівська (Iren Brynza) є відомим в Чернігові фотографом.

Молода мати Ірини Войтехівська
Молода мати Ірини Войтехівська
Молода мати Ірини Войтехівська
Молода мати Ірини Войтехівська
Молода мати Ірини Войтехівська
Молода мати Ірини Войтехівська

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації