Голова Чернігівської обларади запевнив журналістів, що у ДТП він потрапив тверезим

17:40, 05 жовтня 2016

В Чернігові
дтп

Ігор Вдовенко готовий нести адміністративну відповідальність

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко запевняв журналістів, що у вчорашнє ДТП за його участі сталося через брак досвіду водіння, натомість він запевнив, що до цього алкоголь не вживав. А під час сьогоднішнього брифінгу навіть показав відповідні довідки журналістам.

Показово, що Вдовенко запевнив, що не знімає з себе відповідальності за аварію та навіть готовий нести адміністративну відповідальність, але натомість переконує, що перед тим як сісти за кермо алкоголю не вживав. Мовляв, звик їздити з водієм, а вчора просто збирався на відпочинок та навіть вдягнув камуфляжний одяг

Вчора на брифінгу у поліції запевняли, що посадовець відмовився пройти алкотест на місці події, тому його було направлено до комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний наркологічний диспансер» (Мазепи,3), де він здав сечу та пройшов тест на драгері. Сьогодні ж Вдовенко запевнив, що патрульні навіть не просили його здати алкотест на місці події.

Цікаво, що вчора сайт ПіК, посилаючись на власні джерела, повідомив, що у крові Вдовенка зрештою було виявлено понад 1 проміле алкоголю. Позаяк сьогодні Вдовенко презентував журналістам папери, що нібито свідчать про його цілковиту тверезість. До того ж за словами речника Чернігівської поліції Віталія Копистка, патрульні вчора не відчули запаху алкоголю від посадовця.

Нагадаємо, що ДТП трапилося біля перехрестя вул. Героїв Чорнобиля та пр. Миру. Автомобіль «Hyundai Tucson», за кермом якого і був посадовець облради, виїхав у «Славуту», яка їхала спереду, а та вдарилася у «Lanos» 

Цікаво, що у декларації Ігоря Вдовенка за минулий рік автомобіля «Hyundai Tucson» немає.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»:

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації