На Чернігівщині розпочався призов громадян на строкову службу

14:55, 05 жовтня 2016

Армія
армія

В Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України відбувся спеціальний брифінг військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату

Сьогодні, 5 жовтня, в Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України відбувся спеціальний брифінг військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату полковника Олександра Криворучка. Брифінг був присвячений проведенню чергового призову громадян України на строкову військову службу у поточному році.

З 4-го жовтня розпочався призов громадян України на строкову військову службу. По чернігівській області ми маємо призвати 390 майбутніх військових, серед них: 200 чоловік підуть служити до Збройних сил України, 120 до Національної гвардії та 70 осіб до Державної спеціальної служби транспорту. Всі строковики в жодному разі не будуть відправлені в зону проведення АТО.

заявив Олександр Криворучко

Також військовий комісар додав, що з осені 2016 припинився відбір строковиків до Державної прикордонної служби. Таке нововведення пояснюється тим, що прикордонники перейшли повність на контрактну службу.

За 2016 рік з області пішло служити за контрактом 1407 осіб. Це дуже велика цифра. Люди розуміють, що зараз служити в ЗСУ почесно. Тим паче, що мінімальна зарплата там починається з 7 тисяч 100 гривень і військові отримають повний соціальний пакет.

додав Олександр Криворучко.

 

Також він зазначив, що згідно чинного законодавства при призові громадянам виплачується грошова допомога у розмірі 2 тисяч 900 гривень. Термін проходження служби складає 18 місяців, а якщо особа має вищу освіту то 12 місяців. Час проходження строкової служби зараховується до стажу роботи. За ними зберігається робоче місце та середній заробіток. Після 3-х місяців служби надається строковикам відпустка терміном на 10 днів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації