Чернігівська «Укрпошта» шукає керівника, який покращить роботу підприємства

14:40, 05 жовтня 2016

Економіка
укрпошта чернігів

Чернігівська пошта шукає собі фахівця, який знатиме,що далі робити з дирекцією.

«Укрпошта» шукає нову команду фахівців, які підвищать ефективність управління регіональних дирекцій шляхом швидкої трансформації компанії. Отже, нині триває відкритий конкурс на заміщення вакантної посади керівника Чернігівської дирекції «Укрпошти».

Про це повідомила прес-служба відомства.

Відбір передбачає, що охочі обійняти посаду пройдуть три етапи тестування:

  1. Документи та презентацію учасників конкурсу будуть перевіряти на відповідність до заданих критеріїв конкурсу. Документи на участь у конкурсі потрібно надсилати до 16-го жовтня на пошту ukrposhta.hr@gmail.com;
  2. Коректність, порядність та чесність претендентів на посаду директора «Укрпошти» в Чернігові перевірятимуть за допомогою ресурса HCS Integrity Cheсk;
  3. І наостанок – особиста співбесіда.

Потенційний переможець конкурсу має відповідатидеяким вимогам: вища економічна чи технічна освіта; досвід роботи на керівних посадах у великих організаціях тощо.

У резюме учасники конкурсу мають зазначити бажану заробітну плату. Разом із пакетом документів надати презентацію до 10-ти слайдів з аналізом ринку логістичних, транспортних та поштових послуг регіону та особистим баченням подальшого розвитку підприємства.

Потрібно запропонувати три-п’ять перших кроків, які приведуть до збільшення продажу сервісів та послуг (особливо звернути увагу на співпрацю з інтернет-магазинами).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації