Офіційно День міста Чернігова обійшовся міському бюджету в 348 тисяч гривень

12:10, 05 жовтня 2016

 Економіка В Чернігові
витрати на день міста чернігова

З огляду на принципи відкритості та прозорості у використанні бюджетних коштів міська рада публікувала виконавчий кошторис витрат на проведення міських святкових заходів у вересні.

Чернігівська міська рада сьогодні, 5 жовтня, на офіційному сайті опублікувала кошторис витрат по Управлінню культури та туризму на святкування Дня Міста. При цьому різноманітні культурні заходи, приурочені до святкування, тривали протягом усього вересня.

Втім, варто зауважити, що перелік витрат не вичерпний, адже дещо взяли на себе меценати. Зокрема, прес-служба міської ради вкотре нагадує, що співаків Олега Віника та Тіну Кароль на День міста до Чернігова запросив та профінансував власним коштом саме міський голова Владислав Атрошенко.

При цьому зауважимо, що в інтернеті можна знайти приблизну вартість виступу артистів. Звісно, остаточна ціна залежить від багатьох чинників. Але, наприклад, мінімальна ціна за виступ Тіни Кароль сягає 10 тисяч доларів. Загалом у 2015 році вона наспівала на близько 800 тис доларів, заробивши удвічі більше, ніж у 2014 році та одразу потрапивши до першої п’ятірки найбагатших українських співаків. Отже, справжні витрати на святкування Дня міста набагато ресурсніші, ніж це зазначено в офіційному документі.

витрати на день міста чернігова 2016
витрати на день міста чернігова 2016
витрати на день міста чернігова 2016
витрати на день міста чернігова 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації