Чернігівська «Легенда» поступилася лідеру

13:55, 04 жовтня 2016

легенда чернігів

Вчора, 3 жовтня, завершились матчі 9-го туру чемпіонату України з жіночого футболу у вищій лізі. Фото: gorod.cn

Вчора, 3 жовтня, завершились матчі 9-го туру чемпіонату України з жіночого футболу у вищій лізі. Чернігівська «Легенда» на власному полі поступилася лідеру чемпіонату харківському «Житлобуд-1» з рахунком 0:2.

Матч, який відбувався на стадіоні «Текстильник», краще розпочали гості. І це не дивно, оскільки, команда «Житлобуд-1» в поточному сезоні не програла ще жодного матчу і впевнено займає перше місце в чемпіонаті.

Харків'янки вже на першій хвилині мали гарний шанс, що б відзначитись, але надійно зіграла воротар господарів Карина Говорунова. Втім на 27 хвилині навіть вона не змогла врятувати команду від пропущеного голу. Його на свій рахунок записала Єлизавета Костюченко. Треба віддати належне і чернігівським футболісткам, на тлі лідера вони виглядали гідно, і кілька небезпечних контратак їм вдалося провести ще в першому таймі. Але гол забити чернігівкам не вдалося.

Другий тайм пройшов в рівній боротьбі. Але фортуна в той день була на стороні харківської команди. На 63 хвилині Анна Мозольска точним ударом зробила рахунок 2:0. Після цього забитого голу гості заграли спокійніше, віддали ініціативу нашим дівчатам, і довели матч до бажаного результату.

Таким чином, чернігівська «Легенда» поступилася команді «Житлобуд-1»з рахунком 0:2. Втім у «Легенди» ще буде можливість взяти реванш у харків’янок. 8-го жовтня, в Тернополі ці дві команди зустрінуться у фіналі Кубку України.