Чернігівська «Справедливість» допомогла матері учасника бойових дій

12:00, 04 жовтня 2016

В Чернігові
Рух Наливайченка Справедливість

Нещодавно юристи Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» допомогли матері учасника бойових дій виграти справу в суді.

Нещодавно юристи Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» допомогли матері учасника бойових дій виграти справу в суді. Про це інформаційному порталу ProCn розказала Оксана Голубова.

Нещодавно до нас звернулась мати учасника бойових дій Ольга Любенко з проханням про допомогу. Керівництво одного ОСББ подало на бідолашну пенсіонерку до суду, оскільки, вона, начебто, регулярно не допускала співробітників ОСББ до ремонту водо-каналізаційної системи. Вони хотіли стягнути за це з матері учасника бойових дій аж 50 тисяч гривень. Проте їм це не вдалося зробити. Вчора деснянський суд все-таки ухвалив рішення на користь Ольги Любенко.

зазначила лідер Руху В. Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

У ході судового засідання з’ясувалося, що мати учасника бойових дій не проти допустити ремонтників до квартири. Але тільки за однієї умови, що керівництво ОСББ напише розписку в якій гарантує, що в разі пошкодження унітазу вони його відремонтують. Пенсіонерка переживає, що працівники ОСББ можуть щось зламати та піти, а грошей у старенької немає, що купити собі нову сантехніку.

Чернігівська «справедливість» допомогла матері учасника бойових дій
Чернігівська «справедливість» допомогла матері учасника бойових дій
Чернігівська «справедливість» допомогла матері учасника бойових дій

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації