У Чернігові триває збір ідей для спорудження Меморіалу Захисникам України

11:35, 04 жовтня 2016

Суспільство
меморіал захисникам україни

Деталі конкурсу обговорювали на прес-брифінгу в облдержадміністрації 3 жовтня.

Взяти участь у відкритому архітектурному конкурсі може будь-хто: як фахівці, так і звичайні чернігівці, навіть мешканці сусідніх областей можуть долучитися до цього процесу.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

Щоб спробувати втілити у життя свою ідею стосовно Меморіалу потрібно написати заяву до Чернігівської міської ради (управління архітектури та містобудування) та отримати пакет документів для подальшої роботи.

Втім, меморіал має відповідати сучасності та містити певні аудіо та відеопрезентації. Він має стати уособленням високодуховного змісту, транслювати героїзм та мужність, а не бути звичайним сумним надгробком, - переконаний голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

Конкурс стартував 26 вересня та триватиме до 26 грудня. Автори кращих трьох варіантів меморіалу отримають грошову винагороду. Якщо переможця визначити не вдасться, то конкурс буде перенесено.

Нагадаємо, що Меморіалу Захисникам України буде встановлений на Площі Героїв Небесної Сотні у Чернігові, де колись знаходився пам’ятник Володимиру Леніну. Таке рішення було прийнято у результаті громадських слухань.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації