Чернігівська «Десна» здобуває розгромну перемогу

19:25, 01 жовтня 2016

Єгор Картушов

Сьогодні,1-го жовтня, були зіграні матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі

Сьогодні,1-го жовтня, були зіграні матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі. Чернігівська «Десна» грала на виїзді в місті Горішні Плавні проти ФК «Гірник-Спорт».

Господарі поля перед цим матчем перебували в зоні вильоту, а «сіверяни» навпаки набрали хід і знаходились на третій сходинці в турнірній таблиці. Перший тайм краще розпочали фаворити зустрічі – футболісти «Десни». Гарну нагоду, що б забити гол мав Максим Банасевич, але його удар пройшов повз ворота. На 24 хвилині той же Банасевич отримав тяжку травму і був замінений, на поле вийшов Єгор Картушов. Останній після виходу на поле теж пару разів турбував воротаря господарів Микиту Крюкова, але забити в першому таймі не судилося. Після «сухого» на голи першого тайму ніхто не міг допустити, що в другій 45-хвилинці команди на двох заб’ють аж 7 голів!

В перерві тренер «сіверян» знайшов підходящі слова для своїх підопічних і в другому таймі чернігівці заграли активніше. На 49-й хвилині матчу після точного пасу Олександра Волкова вдалося забити гол форварду «сіверян» Олександру Філіппову. Той же Олександр Філіппов, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, на 52 хвилині подвоїв перевагу «Десни». Після такого початку другого тайму футболісти «Гірник-Спорту» довго не могли прийти в себе. Зрештою, на 73-й хвилині господарям поля вдалося відзначитись. Гол зі штрафного забив Вадим Яворській. Після цього, гол у відповідь забили і чернігівці. На 77-й хвилині зі штрафного забив Євгеній Чепурненко. На цьому «сіверяни» не заспокоїлись. Через шість хвилин четвертий гол у ворота суперника забив Егор Картушов. А на 88-й хвилині останній цвях у ворота суперника забив Максим Максименко – 5:1.

Але останній гол в матчі забили все таки господарі. Вже в доданий час Максим Марусич ударом через себе забив дуже ефектний гол у ворота «сіверян».

Таким чином, «Десна» перемагає футбольний клуб «Гірник-Спорт» з рахунком 5:2. Зазначимо, що цей матч став найбільш результативним, як в даному турі так і для «Десни» в сезоні.

Після цього туру чернігівська «Десна» набирає 24 очки і зміцнює свої позиції у турнірній таблиці. Відставання від «Вереса», який перебуває на 2-му місці, тепер складає лише одне очко. Футболісти з Рівного в цьому турі зіграли нульову нічию з «Оболоню».

Наступну гру «сіверяни зіграють 8-го жовтня проти команди «Інгулець».