BlaBlaCar вводить комісію за користування платформою, тепер чернігівці платитимуть більше

17:35, 30 вересня 2016

Суспільство
блаблакар чернігів

Попри збільшення ціни на проїзд через "Блаблакар", вона все одно буде нижчою за квитки в офіційних перевізників.

Вже за кілька місяців чернігівцям доведеться сплачувати за проїзд до столиці чи іншого міста на 20% більше, якщо вони користуватимуться сервісом BlaBlaCar.

Втім, за словами менеджера з комунікацій та піару BlaBlaCar в Україні Юлії Крупенко, вартість проїзду все одно буде меншою, ніж якщо громадяни купуватимуть квитки в офіційних перевізників.

Вона також переконує, що західноєвропейські країни вже перейшли на процес монетизації платформи BlaBlaCar. Завдяки цим коштам адміністрація зможе покращувати безпеку та ефективність сервісу.

Сьогодні компанія вже проводить переговори з деякими компаніями, які можуть створити систему верифікації користувачів сайту. Ймовірно, ідентифікація буде здійснюватися завдяки платіжним системам, що вже скоро з’являться на сайті.

Нагадаємо, що платформа BlaBlaCar з’явилася ще у 2014-му році, лише за рік на ній зареєструвалося 10 млн користувачів. Українці також вподобали цей ресурс. Наприклад, якщо вартість проїзду в маршрутному таксі «Чернігів-Київ» коштує 80 грн, то за допомогою «Блаблакару» можна знайти собі попутника, що довезе чернігівця за 60-70 грн. Вартість проїзду залежить від автомобіля та від того, чи забиратиме водій пасажира біля будинку.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації