Кожен четвертий мешканець Чернігівської області пенсіонер

16:10, 30 вересня 2016

Суспільство
чернігів пенсіонери

Помітно зменшується частка дитячого населення, натомість зростає кількість пенсіонерів. Станом на січень цього року на 1000 населення працездатного віку (від 15-ти до 64-х) припадало 389 осіб непрацездатного віку.

У Чернігівській області на початку цього року проживало маже 270 тис людей старше 60-ти років, тобто кожний четвертий мешканець області. При цьому по Україні в середньому показник на декілька відсоткових позначок менше – 22%.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління статистики у Чернігівській області.

Серед найстарших мешканців області (ті, кому більше 60-ти років) дві третини жінок. Ця вікова група найпоширеніша у сільській місцевості – кожен третій, а от у містах – лише кожен п’ятий. При цьому найбільше на Чернігівщині мешкає людей в межах 60-64 років (27%).

Зауважимо, що в межах Чернігівської області цьогоріч мешкає більше ніж 150 довгожителів, що перетнули поріг у 100 років, більшість з яких жінки. Кожен третій довгожитель – чернігівець.

Статисти запевняють, що найбільше пенсіонерів у Ніжинському районі – 34%, але попри це найменше їх у Ніжині – 21%.

У липні на обліку Пенсійного фонду перебувало 335 тис осіб, хоча ще у січні цього року їх було на 5 тис більше. 80% пенсіонерів отримують пенсії за віком. На перше липня 2016 року середня пенсія складає 1562 гривні.

Більшість отримує пенсії, що вищи за прожитковий мінімум, але разом із тим 6% отримують лише 970 грн. Тож не дивно, що в Чернігівській області працює близько 16% людей «поважного віку».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації