Легкоатлетичні доріжки на чернігівському стадіоні зіпсувалися після концерту «Океану Ельзи»

10:55, 30 вересня 2016

Спорт
Стадіон Гагаріна

28 вересня на стадіоні ім. Ю. Гагаріна виступала популярна музична група «Океан Ельзи».

28 вересня на стадіоні ім. Ю. Гагаріна виступала популярна музична група «Океан Ельзи». Кілька тисяч чернігівців відвідали даний концерт. Все начебто відбулось весело і без пригод, але на наступний день працівники стадіону побачили жахливу картину. Легкоатлетичні доріжки стадіону виявились настільки пошкодженими, що тепер бігати спортсменах по них стало неможливим.

Фіналістка цьогорічних Олімпійських ігор, легкоатлетка Ольга Бібік побачивши ці фотографії, публічно звернулась до міського голови Владислава Атрошенка, що б той допоміг у вирішені цієї проблеми.

Шановний, Владиславе Атрошенко! У зв'язку з тим, що після концерту гурту «Океан Ельзи», були зіпсовані бігові доріжки прошу в найкоротший термін провести їх ремонт. Це потрібно зробити до настання морозів та снігопаду, оскільки, зима остаточно все зруйнує і доріжка буде схожа на «роздутий м'яч». І знову спортсменам ніде буде займатися і проводити змагання! Ви повинні розуміти, що якщо ви нам не допоможете в цьому і проігноруєте, то через короткий проміжок часу стадіону, як професійного не стане!

зазначила спортсменка Ольга Бібік.

Даний пост викликав великий резонанс у місті. Користувачі соціальної мережі «Facebook» довго дискутували хто має відповідати за пошкоджені бігові доріжки. Деякі переконані, що має відповідати організатор концерту, а інші – власники стадіону.

Нагадаємо, що офіційно стадіон ім. Ю. Гагаріна вже кілька років є державною установою і перебуває в прямому підпорядкуванні Мінспорту.

За фактом цих пошкоджень було складено акт з фотографіями, який підписаний організаторами концерту і дирекцією стадіону. Відновлення покриття буде проведено за рахунок організаторів в термін не більше 14 днів.

заявив депутат Обласної ради Андрій Прокопенко.

Зазначимо, що міський голова Владислав Атрошенко поки що ніяк не прокоментував дану ситуацію.

Легкоатлетичні доріжки стадіон Гагаріна
Легкоатлетичні доріжки стадіон Гагаріна
Легкоатлетичні доріжки стадіон Гагаріна
Легкоатлетичні доріжки стадіон Гагаріна
Легкоатлетичні доріжки стадіон Гагаріна

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації