Чернігівці зібрали підписи за встановлення пішохідного регульованого світлофору біля Hollywood Mall

18:10, 29 вересня 2016

В Чернігові
світлофор

Після відкриття «Голівуду» кількість ДТП на вул. 77-ї Гвардійської дивізії значно збільшилось.

На сайті Єдиної системи електронних петицій завершилося голосування за пропозицію встановлення пішохідного регульованого світлофору біля Hollywood Mall. Пропозиція змогла зібрати навіть на два голоси більше, ніж цього вимагають правила сайту, аби потрапити на стіл відповідним за підняту проблему чиновникам.

Питання встановлення світлофора поблизу торгово-розважального центру постало відразу після того, як завершилося його будівництво. Втім, попри те, що нещодавно «Голлівуд» відзначав річницю свого існування, але регульований світлофор там не з’явився. Щодня ТРЦ відвідують тисячі чернігівців та гостей міста, біларуси на «Голлівудський» шопінг приїздять навіть автобусами.

Тож з метою уникнення дорожньо-транспортних пригод автор петиції звернувся до міської ради встановити регульовани пішоходний світлофор. Відповідь на неї чернігівці побачать вже за максимум через 11 днів.

Зауважимо, що найближчі переходи знаходяться на перехрестях вул. 1 травня та вул. Київська. Вони майже безпечні, але пішохідний перехід біля зупинки навпроти «Голлівуду» залишився не регульованим. При цьому левова доля автівок на цій ділянці дороги не те, щоб не зупиняється, а й навіть не знижує швидкість своїх залізних коней.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації