Чернігівська прокуратура не вважає незаконною діяльність слідчого під час обшуку на водоканалі

15:05, 29 вересня 2016

В Чернігові
прокуратура

Правоохоронці вилучили численні томи бухгалтерських документів без опису.

Нещодавно Новозаводський районний суд визнав незаконною бездіяльність слідчого відділу прокуратури Чернігівської області, що мало місце  під час обшуку на комунальному підприємстві «Чернігівводоканал» у вересні. Прокуратура, зі свого боку, збирається подавати апеляцію.

Згідно із повідомленням прес-служби комунального підприємства «Чернігіввводоканалу», суд визнав незаконною бездіяльність слідчого О. Шкільнюка під час обшуку.

Правоохоронці вилучили численні томи бухгалтерських документів, - переконує прес-служба водоканалу, - але, мовляв, без опису. Разом із тим вилучено було й робочий комп’ютер, який не був зазначений в ухвалі суду.

Саме тому підприємство звернулося до суду з приводу бездіяльності та непрофесійності правоохоронців. Зокрема, слідчі під час обшуку не надали жодних документів, які вкрай необхідні для слідства.

Обшук здійснювався за допомогою відео фіксації, де посадові особи водоканалу відмовилися надавати представнику прокуратури визначені у рішенні суду документи та речі. Реалізуючи надані Кримінальним процесуальним кодексом України повноваження, слідчі виявили та вилучили вказані в рішенні суду документи та речі. Складений ними протокол представники водоканалу підписати відмовились, а керівництво підприємства вимагало оригіналу протоколу, що не передбачено згідно з чинним КПК України. Від копії вони відмовилися. Тож його було направлено поштою.

переконує вже прес-служба прокуратури.

Як відомо, сума збитків у даному провадженні сягає майже 34 млн грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації