Чернігівська публіка викликала гурт Океан Ельзи на біс двічі

23:55, 28 вересня 2016

Культура
океан ельзи в чернігові

Океан Ельзи багаторазово визнані публікою й критиками як краща рок-група і краща live-група СНД і Східної Європи.

Якщо на місцевому стадіоні в Чернігові з’явилася сцена, а на мікрофонній стійці – хустинка, то можна збирати фахівців з перепису населення, адже за декілька годин там збереться все працездатне населення Чернігова. Звичайно, це свідоме перебільшення, але в нашому місті останнім часом стадіони збирає лише рок-гурт «Океан Ельзи». Так було минулого року, так сталося й сьогодні.

Один з найпопулярніших українських гуртів змусив місцеву публіку верещати несповна розуму від щастя. На початку навіть здавалося, що й сам соліст гурту Святослав Вакарчук здивувався теплій віддачі глядачів.

Публіка розуміла Вакарчука з півоберту та за лічені секунди повторювала за ним рухи, плигала, танцювала, співала та безкінечно фотографувала і знімала на свої гаджети.

Втім, однієї «фішки» від чернігівців музиканти точно не очікували. Мова йде про осінній флешмоб: коли зі сцени пролунали перші акорди пісні «Осінь», над головами декілька тисячної публіки з’явилося пожовкле листя.

Один з таких «букетів» Вакарчук після пісні навіть підкинув на сцені, як це роблять маленькі діти на подвір’ї, при цьому приговорюючи: «І я так хочу!». Загалом він подякував чернігівцям та сказав, що це саме вони зробили цей концерт.

Зауважимо, що у минулому році, коли «океани» також були в Чернігові, під час пісні «На небі» до сцени полетіли сотні паперових літачків.

Зарядившись позитивом від своїх фанів, що прийшли з прапорами, квітами та плакатами, Вакарчук навіть задерся на колонки. Поза сумнівом цей гурт вміє не лише «дуркувати», а й писати проникливі вірші про наше сьогодення.

Ця пісня про героїв. Багато з них вже віддали своє життя… хоча б навіть за те, щоб ми з вами були тут! У нас щоденне життя, яке ми продовжуємо: ходимо у школу, на роботу, на концерти, займаємося домашніми справами. В один момент воно все могло стати іншим…

Саме так фронтмен гурту Святослав Вакарчук анонсував пісню «Напиши».

Разом із тим зі сцени Вакарчук розказав також, що є пісні, які гурт співатиме завжди: і у мирні часи, і у не дуже. Після цих слів він виконав пісню «Не йди», адже музиканти вважають, що емоції, вкладені у вірші, можуть торкнутися душі кожного українця.

Під одні пісні чернігівська публіка піднімала українські прапори, під інші – плескала у долоні. Втім, лише декілька пісень змусили молодь увімкнути на своїх гаджетах ліхтарики. Одна з них – посвята Кузьмі. Звичайно мова йде про нову пісню «Хтось в небо летить», що увійшла до платівки «Без меж».

Свою повагу до інших колег гурт продемонстрував й під час виконання пісні «На небі». На цей концерт з колективом завітав іх друг, який нещодавно сильно хворів, але зміг подолати недугу. Ім’я цієї людини Вакарчук не назвав, але підкреслив, що він є гарним другом та композитором. Тож соліст «океанів» побажав усім чернігівцям здоров’я та «жити до 120 років».

Показово, що на біс музикантів чернігівці викликали двічі, і навіть після двогодинного концерту люд не мав бажання розходитися. Здавалося, що невгамовні чернігівці згодні слухати усі пісні гурту, що були написані протягом понад 20-ти річне існування Океану Ельзи.

океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів
океан ельзи чернігів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації