«Млява» робота чернігівської поліції

16:30, 28 вересня 2016

В Чернігові
стадіон гагаріна

Сьогодні на стадіоні імені Ю. Гагаріна відбудеться концерт популярного гурту «Океан Ельзи». Фото: Юлії Ковтун

Сьогодні на стадіоні імені Ю. Гагаріна відбудеться концерт популярного гурту «Океан Ельзи». З самого ранку організатори монтують там сцену та інші рекламні конструкції. Біля стадіону також працює і національна поліція, але вона якось «мляво» реагує на явні порушення ПДР.

Журналісти інформаційного порталу ProCn зафіксували на фотоапарат ці порушення, але правоохоронці запевнили, що вони нічого не можуть зробити в цій ситуації.

У Кодексі про адміністративні правопорушення чітко зазначено, що евакуація автомобіля дозволена лише у випадку, якщо автомобіль суттєво заважає руху. У даному випадку ось цей автомобіль (на фото – авт.), дійсно, припаркований з правопорушенням – знаходиться на зеленій зоні. Але евакуювати ми його не можемо.

сказали представники поліції, що працювали поблизу стадіону Ю. Гагаріна.

Разом із тим вони не виключають, що це автівки організаторів концерту та людей, що працюють зараз на стадіоні. Втім, нічого зробити вони не зможуть до того моменту, поки біля авто не з’явиться власник. І на останок нашим журналістам вони пообіцяли, що будуть чекати на правопорушників до завершення концерту ( як мінімум до 22:00),  і за потреби до завтрашнього дня.

порушення пдр чернігів
порушення пдр чернігів
порушення пдр чернігів
порушення пдр чернігів
порушення пдр чернігів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації