Чернігівські ОСББ почали активніше долучатися до урядової програми енергозбереження

14:00, 28 вересня 2016

Економіка
ОСББ в Чернігові

На сайті Державного агентства з енергоефективності у тестовому режимі працює Інтерактивна карта регіональних програм відшкодування коштів за кредитами для населення та ОСББ/ЖБК.

На минулому тижні ще 10 чернігівських ОСББ, а це близько тисячі сімей, стали учасниками Урядової програми з енергоефективності. На утеплення багатоповерхівок в Чернігові держава виділила їм 1,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Загалом за перші тижні вересня ОСББ вже отримали 7,4 млн грн. При цьому за весь липень було виділено навіть трошки менше грошей – близько 7 млн.

Вперше за понад 20-ть років українцям запропоновано програму співфінансування робіт з енергоефективності. Тож взяти у ній участь виявило бажання вже понад 370 ОСББ. На утеплення фасадів багатоповерхівок вони залучили 40 млн грн, а держава відшкодувала вже понад 10 млн грн.

Програма передбачає, що Уряд має полегшити навантаження на домогосподарства, саме для цього держава й покриває близько 40% суми кредиту. При цьому, якщо у будинку мешкають субсидіанти, то держава бере на себе 70% витрат.

Окремі обласні центри прийняли ще й додаткову міську програму, що допоможе придбати необхідне енергоефективне обладнання чи матеріали вдвічі дешевше, ніж ринкова ціна. Поміж інших міст є й Чернігів.

Та в області у січні депутати облради також прийняли програму відшкодування коштів на впровадження енергоефективних заходів (15% відсоткової ставки) для фізосіб та ОСББ.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації