В Чернігові на одну швейну фабрику стало більше

15:25, 27 вересня 2016

В Чернігові
швейна фабрика

Нещодавно в нашому місті почало працювати нове підприємство. Фото: город.сн

Нещодавно в нашому місті почало працювати нове підприємство. Це швейна фабрика, яка вже випускає спеціальний одяг для Національної поліції.

Наше підприємство створене на базі колишньої музичної фабрики. Площа приміщень близько двох тисяч квадратних метрів. У нас є багато планів, зокрема, в найближчий час хочемо розширити штат працівників до двохсот. Очікуємо за рік вийти на дохід до двох мільйонів доларів.

зазначив керівник підприємства Володимир Дарморад.

Також він додав, що його підлеглі працюють на сучасному європейському обладнанні. Оцінити можливості нового підприємства прийшов і сам міський голова Владислав Атрошенко.

Приємно, коли в місті, відкриваються нові підприємства. Ми з Володимиром Миколайовичем довго думали і шукали таке велике приміщення, яке б підійшло для такої роботи. Зрештою знайшли це в поганому стані, але за короткий час Володимир Дарморад зміг його відремонтувати і створив всі необхідні умови для виробництва.

зазначив Владислав Атрошенко.

Наприкінці зустрічі працівники новоствореної швейної фабрики подарували міському голові українську вишиванку власного виробництва.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації