До Чернігова завітала делегація з Латвії

14:00, 27 вересня 2016

Суспільство
децентралізація

Сьогодні, 26 вересня, до нашого міста приїхала чисельна делегація з Латвії

Сьогодні, 26 вересня, до нашого міста приїхала чисельна делегація з Латвії. У Чернігівській обласній раді відбувся спеціальний круглий стіл між латвійськими парламентарями і керівництвом області. Посадовці обговорювали питання впровадження реформи децентралізації на Чернігівщині.

Учасники заходу зійшлись на думці, що реформа місцевого самоврядування дуже ефективно працює в країнах Європейського Союзу, але в Україні, в тому числі й на Чернігівщині, просувається повільно. В. о. голови облдержадміністрації Леонід Сахневич зазначив, що у 2015 році на території області процес об’єднання вже пройшло 19-ть місцевих рад.

В минулому році в Чернігівській області було утворено 5-ть об’єднаних громад. Ці громади отримали для себе значно більше ресурсів, коштів та повноважень. Ми працюємо над таким варіантом, який забезпечив би формування дійсно спроможних територіальних громад. Ці об’єднання мають на 100 відсотків забезпечувати належний рівень надання послуг для жителів конкретної громади.

додав Леонід Сахневич.

Представники Латвійської делегації зазначили, що в їхній країні ще у 1993 році було ухвалено концепцію реформи самоуправління. Процес впровадження тої реформи в життя затягнувся більше ніж на 10-ть років. Тому латвійці заспокоїли чернігівських посадовців і побажали їм терпіння в цій нелегкій праці. Більшість учасників заходу визнала, що реформа децентралізації має відбуватись з врахуванням адміністративно-територіальних особливостей нашої області і на вдале завершення цієї реформи потрібен час.

Децелація з Латвії в Чернігові
Децелація з Латвії в Чернігові
Децелація з Латвії в Чернігові
Децелація з Латвії в Чернігові
Сахневич

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації