В Чернігові завершився чвертьфінал місцевої ліги КВН

12:00, 27 вересня 2016

Культура
КВН

Нещодавно в нашому місті відбувся чвертьфінал Чернігівської Лігі КВН.

Нещодавно в нашому місті відбувся чвертьфінал Чернігівської Ліги КВН. Місцева публіка скучила за смішними жартами та цікавими номерами учасників. В цьогорічному чвертьфіналі взяли участь 7 команд, а саме: «Інша команда» (Київ-Маріуполь), «Харлі Квін» (Чернігів), «ВКВ» (Прилуки), «Ірпенчане» (Ірпінь), «Маленька таємниця» (Рівне), «Небезпечні гуси» (Чернігів) та команда «Феміністи» (Гомель-Скадовськ).

Гра складалася з трьох конкурсів – візитівки, біатлону та розминки. В перших двох конкурсах точилася серйозна боротьба між трьома командами, а саме між «Харлі Квін», «Маленькою таємницею» та «ВКВ». Але в останньому конкурсі Артем з команди «ВКВ» доказав, що саме він вміє найкраще імпровізувати на сцені.

Останнім конкурсом була музична розминка. Несподіванкою для команд стало те, що довелося співати. Але все одно в будь-якому випадку командам треба було щось робити. Імпровізація провисає майже у всіх. І тут однозначно виділявся Артем з команди «ВКВ». У рівні імпровізації йому немає рівних на чернігівській сцені, тому він і заслужено переміг.

зазначив організатор ліги Валерій Семенець.

 

 Таким чином, після чвертьфіналу вилітає зі змагань команда «Феміністи». І 5 листопада на нас чекає цікавий півфінал у якому візьмуть участь 6 команд.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації