В Чернігові завершився чемпіонат міста з боксу

17:20, 26 вересня 2016

Спорт
бокс

Нещодавно в Чернігові завершився Відкритий чемпіонат міста з боксу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих

Нещодавно в Чернігові завершився Відкритий чемпіонат міста з боксу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. В змаганнях взяли участь понад 100 боксерів з Черкаської, Запорізької, Сумської та Київської області. Крім того, були представлені спортсмени з Прилук, Ніжина, Бахмачу, Ічні, Городні, Десни, Ріпок, Коропу, Козельця та з усіх спортивних шкіл та клубів Чернігова.

Упродовж трьох днів на рингу точилася безкомпромісна боротьба. Кожен спортсмен прагнув перемогти. Так серед юнаків варто відмітити Тимофія Буханцова з Кирилівки Запорізької обл., Дениса Черончина з «Колоса», Данило Андрійченка та Данила Одинцова з ДЮСШ «Атлет».

Найкращий бокс серед юніорів показали представники «Атлета» Павло Сабун (46 кг), Данило Гора (48 кг) і Данило Савчук (60 кг), а також Павло Іллюша (57 кг) з ДЮСШ «Колос» та Олександр Платонов (52 кг) з Одеси.

Кращим боксером серед молоді, поза всіляких сумнівів, став Раміз Железняк з ДЮСШ «Атлет». Він став переможцем у вазі до 64 кг, перемігши всіх своїх суперників з Чернігова, Черкас і Конотопа у першому ж раунді! Зрілий бокс продемонстрували також Денис Батечко з Броварського району Київської області та Дмитро Чистяков з Прилук, котрі виграли чемпіонат відповідно у 60 та 75 кг.

Серед дорослих найяскравішими боксерами цього чемпіонату стали Юрій Ворона (ДЮСШ «Атлет» 69 кг), котрий переміг один поєдинок нокаутом, а інший за очками, та Ярослав Зубок з обласної ДЮСШ «Колос», завдяки яскравій перемозі ТКО над Павлом Навроцьким з «Атлета».

Приємно, що змагання були проведені на високому організаційному рівні без травм, пошкоджень і в рамках правил. За 3 дні змагань не було жодного нарікання у бік суддівської колегії, яка відпрацювала на «відмінно»!

зазначив тренер з боксу Валерій Бондаренко.

Зазначимо, що чемпіонат був організований управлінням з питань сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та міською федерацією боксу.

Чемпіонат Чернігова з боксу
Чемпіонат Чернігова з боксу
Чемпіонат Чернігова з боксу
Чемпіонат Чернігова з боксу

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації