Чернігівська «Десна» впевнено здолала «Скалу»

09:30, 26 вересня 2016

десна чернігів

Сіверяни знову перемагають

Вчора, 25 вересня, були зіграні матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі. Чернігівська «Десна» впевнено перемогла футбольний клуб «Скала» з рахунком 3:0. Даний матч команди грали в Києві на «Оболонь-арені».

«Сіверяни» з перших хвилин матчу захопили ініціативу. Спочатку реальний шанс забити мав Єгор Картушов, але його дальній удар пройшов мимо воріт. Потім небезпечно бив Філіппов, але номінальних гостей врятував воротар Герич. Проте з ударом Максима Банасевича навіть він не впорався. На 29-й хвилині першого тайму Банасевич точним ударом під поперечину відкрив рахунок. Футболісти «Скали» змогли під кінець тайму створити пару небезпечних моментів, але зрівняти рахунок їм не вдалося.

В другий тайм «сіверяни» знову розпочали з атак. На 53-й хвилині Філіппов сильно пробив по воротам суперника, голкіпер зміг відбити постріл, але м’яч потрапив прямо до Банасевича і той подвоїв перевагу господарів. Після цього пропущеного голу футболісти «Скали» знітились і наче погодили з тим, що вони сьогодні залишаться без очок. Натомість «сіверяни» продовжували атакувати. Гарну нагоду, щоб забити мав Філіппов, але за гостей зіграла стійка ворів. На 85 хвилині той же Філіппов вийшов один на один з воротарем і встановив остаточний рахунок зустрічі 3:0.

Після чергової перемоги «Десна» набирає 21 заліковий пункт і перебирається на 3-є місце. Наступний матч «сіверяни» зіграють 1-го жовтня з ФК «Гірник-Спорт».