Чернігівська поетеса пише дитячі книжки про «кіборгів» та «укропчиків»

14:45, 25 вересня 2016

Культура
поетеса тетяна пакалюк

Чернігівська поетеса Тетяна Пакалюк. Фото: Юлія Ковтун

У Чернігові мешкає авторка 35-ти дитячих віршованих книжок українською мовою, яка прагне розповісти у своїх рядках дітям про сучасність. Свої творіння вона охрестила так: «Книжки, що виховують».

Про це журналісти Інформаційного порталу ProCn дізналися під час спілкування з авторкою, котра презентувала свої книжки на ярмарку майстрів, що тривав у рамках святкування Дня міста на Алеї Героїв 24-го вересня.

Книжки патріотичного виховання. Нещодавно вийшли друком мої книжки для середнього та старшого шкільного віку: «Егоїстка», «Кіборги з людським обличчям». Для малечі – «Пригоди малого Укропчика», «Про жовто-блакитного літачка»… А взагалі пишу на морально-етичну тематику. Наприклад, книга «Чому не можна дражнитися», «Чому треба читати» тощо. Всі вони мають повчальний зміст.

Розповіла авторка Тетяна Пакалюк.

Жінка складає рядки з 3-го класу, тож за багато років хобі перетворилося на професійну діяльність. За останні 11 років активно пише для дітей казки та оповідання у віршованій формі.

Нині вона є членом Конгресу літераторів України. Нещодавно чернігівська авторка приїхала зі Львова, де вже вшосте брала участь у книжковому форумі. Запевняє, що її також люблять читати у Вінниці та Києві. У Чернігові активно співпрацює з навчальними закладами, а на зустрічах з дітьми читає уривки з книжок.

вірші тетяни покалюк

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації