Поляки у Чернігові «інспектували» медичну та промислову галузі

15:45, 24 вересня 2016

Суспільство
поляки в чернігові

Фото: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

У рамках тижневого святкування Дня міста до Чернігова приїхало безліч  офіційних гостей: мери та офіційні представники сусідніх міст та делегації з міст-побратимів. Деякі з них затрималися у Чернігові на кілька день. За цей час вони встигли не лише обговорити перспективи співпраці за так званими «круглими столами», а й відвідати деякі підприємства.

За повідомленням прес-служби Чернігівської міської ради, гості відмітили зміни, що відбулися у Чернігові останнім часом. Ймовірно вони мали на увазі зовнішній вигляд міста, адже за останні півроку в Чернігові збудували декілька фонтанів, облаштовують парки, встановлюють термо-чаші з квітами, ба навіть демонтують рекламні конструкції у центрі.

За словами чинного міського голови Владислава Атрошенка, наші пращури «зробили» місто Чернігів великим, тож наша відповідальність – працювати над його майбутнім.

Прес-служба міської ради повідомила хто саме офіційно завітав до стародавнього Чернігова. Зокрема, делегації з  Польщі, Ізраїлю, Республіки Латвія, Гомелю, а також Житомира, Сум, Славутича, Новгород-Сіверського та Ніжина. Втім, поляки ще встигли відвідати підприємства та лікарні.

Член Уряду Великопольського воєводства Лешек Войтасяк підкреслив, що Польща готова налагоджувати зв’язки та ділитися досвідом з Чернігівщиною. Тим паче, що область має таку ж територію, як і Великопольське воєводство. Різниця лише у щільності населення – на Чернігівщині вона менша.

За його словами, на теренах воєводства працює доволі багато світових компаній, але потрібно дбати й про місцевих виробників, адже інвестор може у будь-який час піти.

Перше, чим поляки готові поділитися з Чернігівщиною – досягнення у медичній галузі. Як відомо, у Великопольському воєводстві триває впровадження єдиної інформаційної системи, що дозволяє отримувати витяги пацієнтів у будь-якій медичній установі. В рамках цієї співпраці поляки й відвідали Чернігівську обласну лікарню.

Втім, медициною вони вирішили не обмежуватися, тому обласне керівництво влаштувало закордонним гостям й екскурсії на наступних підприємствах: Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», Чернігівський автозавод, Український кардан, Чернігівський ковальський завод та Пласт-Бокс Україна. До речі, остання фірма входить до когорти провідних польських виробників виробів із пластмас.

День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016
День міста Чернігова 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації