«Чернігівводоканал» попереджає, що збирається подавати позови до суду на своїх боржників

16:05, 23 вересня 2016

Економіка
борги чернігівводоканалу

Керівництво КП «Чернігівводоканал» сподіваються, що активізація претензійно-позовної роботи з боржниками позитивно вплине на фінансову ситуацію на підприємстві.

Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» планує розібратися зі своїми боржниками, адже вони не дають змогу підприємству виконувати свої зобов'язання перед Міжнародним банком реконструкції та розвитку, якому повертає взятий нещодавно кредит. У наступному році водоканал має сплатити банку близько 60-ти млн грн.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Нині водоканал має наступні проблеми: різниця в тарифах (перевищує 30 млн грн) та зменшення грошових надходжень на рахунки підприємства, що пов'язані зі збільшенням кількості субсидій. Відповідно, коли «Чернігівводоканал» врегулює питання боржників, то зможе сплатити свій кредит у наступному році.

Сьогодні борги державних та приватних абонентів перед водоканалом сягають 60-ти млн грн, натомість на рахунки підприємства на місяць надходить 9 млн грн, - йдеться в повідомленні прес-служби КП «Чернігівводоканал».

Саме тому керівництво водоканалу вирішило активізувати свою претензійно-позовну роботу. При цьому вони запевняють, що подаватимуть до суду не лише на приватних осіб, а й на бюджетні установи (саме вони нині є найбільшим боржником – 30 млн грн).

На підприємстві запевняють, що через зростання основних складових тарифів фактична собівартість наданих послуг «Водоканалу» значно перевищувала розмір чинних тарифів (борг почав зростати ще з 2007-го року).

Ці та інші причини змушують КП «Водоканал» ретельніше підійти до проблеми витребування боргів зі своїх абонентів. На початок вересня цього року підприємство направило 3,5 тис справ до Державної виконавчої служби. Загальна сума яких сягає 3,8 млн грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації