На День міста до Чернігова завітають делегації з міст-побратимів

14:40, 23 вересня 2016

В Чернігові
міста побратими чернігова

Сьогодні у Чернігів завітають делегації з Меммінгену, Петах-Тікви, Тарнобжегу, Огре таГомелю.

Делегації з міст-побратимів традиційно завітають до Чернігова, щоб привітати місто зі святом та взяти участь в урочистих заходах.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Зокрема, мерія чекає на делегації з Меммінгену (Німеччина), Петах-Тіква (Ізраїлю), Тарнобжегу (Польща),Огре (Латвія) та Гомелю (Беларусь). Втім, долучитися до святкування запропонували також й офіційних осіб Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверська, Славутича, Житомира, Сум та Києва.

Зауважимо, що кожен чернігівець зможе потрапити на урочисту зустріч міської влади та офіційних гостей міста, але віртуально. Для цього на сайті міської ради о 16:00 розпочнеться пряма трансляція.

Зауважимо також, що будівництво одного з чернігівських фонтанів планувалося завершити саме до Дня міста, адже на ньому викарбувані назви міст-побратимів Чернігова:

  • Меммінген;
  • Петах-Тіква;
  • Тарнобжег;
  • Огре;
  • Гомель.

Хоча раніше Чернігів мав майже вдвічі більше побратимів, але через збройний конфлікт на тимчасово окупованих територіях частини Луганської та Донецької областей, а також анексії Кримського півострова, що призвели до загибелі українців, Чернігівська місцева влада вирішила розірвати двосторонні угоди з російськими містами побратимами.

Це рішення було прийнято ще у березні 2016 року. Зокрема, мова йде про російські міста: Митіщі, Ростов, Псков та Брянськ.

Нагадаємо, що Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко неоднозначно ставиться до поняття «міста-побратими». Як відомо, у липні цього року він звинуватив управління стратегічного розвитку у некомпетентності, закидаючи їм, що ті, мовляв, лише пити горілку їздять до інших міст.

Натомість, - переконаний Атрошенко, - вони мають знати хоча б англійську мову та забирати з собою в делегації підприємців, щоб налагоджували економічні стосунки. А традиційні «посиденьки» міський голова назвав тоді «візантійщиною».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації