Працівники Ніжинського заводу інженерного озброєння отримали зарплатню завдяки прокуратурі

13:05, 23 вересня 2016

Економіка
заборгованість по зарплаті ніжин

Передбачалося, що ці кошти мали б надійти на рахунки ніжинського підприємства у рамках договору, який передбачав ремонт машин та інших механізмів спецпризначення

Прокуратура Чернігівської області посприяла, щоб працівникам державного підприємства «Ніжинський завод інженерного озброєння» було виплачено заборгованість по заробітній платі, яка сягала вже 1-го мільйону гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Справу розглядав Київський господарський суд, де рішення було прийнято на користь державних підприємств «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» та «Укроборонпром». Тож Міноборони мало погасити наявну заборгованість перед працівниками.

Передбачалося, що ці кошти мали б надійти на рахунки ніжинського підприємства у рамках договору,  який передбачав ремонт машин. Наразі рішення суду виконано – працівники отримують свою заробітну плату.

Втім, передісторія цього рішення також доволі цікава: коли ще у жовтні минулого року чернігівська прокуратура подала позов до київського суду, то спочатку отримала відмову у розгляді справи.

Суд першої інстанції вважав, що прокурор не має права представляти інтереси державних компаній. Тому прокуратура звернулася до Київського апеляційного господарського суду, останній скасував рішення першого, тож господарський суд Києва все одно був вимушений розглянути справу по суті.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації