В Чернігові триває міжнародний фестиваль «Литаври»

12:35, 23 вересня 2016

Культура
Литаври

В нашому місті стартував перший міжнародний літературний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт просторі «Литаври».

Вчора, 22-го вересня, в нашому місті стартував перший міжнародний літературний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт просторі «Литаври». До Чернігова приїхали найвідоміші письменники з усіх куточків України, а також гості майже з 20-ти країн світу. Крім письменників на фестиваль завітали і відомі українські музиканти та молоді театральні колективи.

Організатор фестивалю, Тетяна Винник зазначила, що запрошені письменники зустрічатимуться з чернігівськими читачами в місцевих університетах, школах та бібліотеках.

В цьому році нам вдалося привезти до Чернігова письменників з різних країн світу, а саме : з Китаю, Італії, Японії, Ірану, В’єтнаму, Сирії, та ін. Також заслуговують на увагу і наші музичні колективи. Зокрема, вчора на сцені виступав український етно-рок колектив The Dоох. Глядачі були в захваті від їхнього концерту, вони підспівували і танцювали разом з артистами. Сам фестиваль дає чернігівцям можливість по сучасному подивитись на мистецтво, як на національне так і на закордоне.

зазначила Тетяна Винник.

Також вона додала, що на вихідних біля Храму святої Катерини триватиме книжковий ярмарок з автограф-сесіями відомих чернігівських авторів.
Додамо, що організатори збирають книги для чернігівських шкіл, а також для шкіл та бібліотек на Донбасі.

Литаври
Литаври
Литаври
Литаври
Литаври
Литаври

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації