В День міста в Чернігові встановили чергову меморіальну дошку

15:10, 22 вересня 2016

В Чернігові
відкриття меморіальної дошки

Відкриття меморіальної дошки

Вчора, 21 вересня, на будівлі чернігівської школи № 3 було відкрито чергову меморіальну дошку на честь загиблого учасника бойових дій на сході України. На честь випускника цієї школи Сергія Харитонова.

Сергій Харитонов навчався в 3-й школі упродовж восьми років. А потім поступив до училища № 15-ть, яке успішно зміг закінчити. В зоні проведення антитерористичної операції Сергій довгий час мужньо та віддано захищав територіальну цілісність нашої Батьківщини. Але нажаль повернутись додому живим йому не вдалося. Загинув українській військовий у віці 46-ти років при виконанні спеціального завдання у місті Вуглегірськ.

Вшанувати пам'ять українського Героя прийшли сотні чернігівців серед яких був і міський голова Владислав Атрошенко. Міський голова, звертаючись до батьків Сергія Харитонова сказав, що вони виховали справжнього чоловіка і можуть їм гордитися. В кінці заходу чернігівці поклали квіти на знак поваги до загиблого героя Сергія Харитонова.

Додамо, що нещодавно Президент України Петро Порошенко нагородив посмертно Сергія Харитонова орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Сергій Харитонов
Сергій Харитонов
Сергій Харитонов
Сергій Харитонов
Сергій Харитонов
Сергій Харитонов
Сергій Харитонов

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації