На Чернігівщині планують розробити план з ліквідації сміттєзвалищ

13:35, 22 вересня 2016

Суспільство
леонід сахневич

Робоче засідання щодо ліквідації сміттєзвалищ в приміщенні Чернігівської ОДА

У Чернігівській області планують розробити план заходів, що мають на меті не лише ліквідувати стихійні сміттєзвалища, а й здійснити профілактику, яка буде запобігати створенню нових звалищ.

Відповідне завдання сьогодні на нараді поставив перший заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич, інформує прес-служба відомства.

Ситуація з несанкціонованими звалищами відходів – це загальноукраїнська проблема, але для Чернігівської області вона також залишається невирішеною: кількість та масштаби звалищ лише збільшуються.

Нещодавно міністерство екології та природних ресурсів навіть створило інтерактивну карту звалищ. Вносити інформацію до неї можуть і мешканці Чернігівщини. Таким чином у найближчій перспективі карта зможе показати усі «проблемні місця» області.

Це полегшить та пришвидшить реагування служб, які мають усувати звалища. Дані про нові звалища з’являються в режими реального часу щоденно.

Втім, в Чернігівській ОДА розуміють, що дізнатися про всі звалища – це лише половина шляху, адже потрібно ще й мати людські та технічні ресурси, які зможуть впоратися з ліквідацією сміттєзвалищ.

Нагадаємо, що комунальники з міста Мена вже призвичаїлися до сортування сміття. Для цього вони створили пункт приймання ПЕТ-тари та макулатури, а менянам, що приносять вторинну сировину, сплачують певні кошти. Вмотивовані медяні все частіше сортують сміття вдома та приносять до цього пункту. Тепер комунальники міркують, як поширити цю практику на весь район.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації