У Чернігові відбувся чемпіонат області з маунтинбайку

13:20, 22 вересня 2016

Спорт
маунтинбайк

Нещодавно на території Ялівщини завершився чемпіонат області з маунтинбайку.

Нещодавно на території Ялівщини завершився чемпіонат області з маунтинбайку. В чемпіонаті взяли участь 50 спортсменів з Чернігова, Ніжина та Славутича. Організаторами чемпіонату виступила федерація велосипедного спорту Чернігівської області.

Голова федерації велосипедного спорту Чернігівської області Олександр Брічев зазначив, що учасники змагань мали проїхали трасу протяжністю 2 к:

Велоспорт є дуже дорогим видом спорту. Зараз дуже дорого коштують велосипеди, запчастини до них, і форма. Проте за допомогою спонсорів та меценатів наші спортсмени продовжують тренування та показують хороші результати на різних чемпіонатах. Зокрема, більше 30 медалей завоювали наші чернігівські спортсмени на всеукраїнських змаганнях упродовж поточного року. Також ми плануємо в найближчі роки провести чемпіонат України з маунтинбайку саме в нашому місті.

зазначив Олександр Брічев

Щодо чемпіонату області з маунтинбайку, то він завершився прогнозовано. Перше місце серед чоловіків зайняв багаторазовий чемпіон з маунтинбайку чернігівець Сергій Петренко. Першим серед юніорів став Микола Потебня, а у перегонах серед жінок перемогу здобула представниця Славутича  - Тетяна Бурдіна.

Організатори привітали переможців і призерів та вручили їм медалі та грамоти.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації