Чернігівська «Десна» пробилася до 1/8 фіналу Кубка України

12:10, 22 вересня 2016

десна чернігів

Вчора, 21 вересня, відбулись матчі кубку України з футболу.

Вчора, 21 вересня, відбулись матчі кубку України з футболу. У рамках 1/16 фіналу чернігівська «Десна» зіграла свій матч в Харкові проти київського «Арсеналу».

Головний тренер «сіверян» Олександр Рябоконь випустив на поле кількох гравців, які не часто з’являлись на поле в регулярному чемпіонаті. Зокрема, в старті вийшли Галенко та Волков. Початок гри краще вдався київському клубу. Вони більше часу володіли м'ячем. На перших хвилинах матчу гарну нагоду, щоб відзначитись мав Тименко. «Десна» відповіла гострими пострілами Чепурненка та Бовтрука.

Після перерви Олександр Рябоконь вирішив освіжити гру і замість Галенка на поле вийшов основний форвард команди Олександр Філіппов. З виходом Філіппова «Десна» почала грати цікавіше. На 55 хвилині матчі гарну можливість, щоб забити гол мав Чорноморець, але його удару забракло точності. А на 82 хвилині, той же Чорноморець, обігравши кількох гравців «Арсеналу» виконав гостру передачу до штрафного майданчика. М’яч потрапив до Мельника, який скинув його прямо на ногу Фаворову. Останній точно пробив по воротах суперника відкривши рахунок у зустрічі. Кияни намагалися зрівняти рахунок, але в той вечір чернігівські футболісти були сильнішими.

Таким чином, «Десна» перемагає «Арсенал» з рахунком 1:0 і крокує до 1/8 фіналу Кубка України. Свого наступного суперника «сіверяни» дізнаються 23 вересня. Саме завтра відбудеться жеребкування наступної стадії змагань. У боротьбу за трофей вступлять шість кращих клубів за підсумками минулого сезону, а саме: «Динамо», «Шахтар», «Дніпро», «Зоря», «Ворскла», «Олександрія».