Відома поетеса родом з Ніжина отримала урядову премію

11:40, 22 вересня 2016

Культура
Анастасія Дмитрук

Поетеса Анастасія Дмитрук. Фото з сайту dmytruk.com.ua

Кабінет Міністрів видав «урядову премію» молодим українцям, що мають значні досягнення, до їх списку потрапили двоє людей з Чернігівської області. Зокрема, мова йде про директора підприємства «Прилуки-ГарантБуд» Дмитра Рожка та поетесу Анастасію Дмитрук.

Про це йдеться у розпорядженні Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Цікаво, що коли журналісти Інформаційного порталу ProCn вирішили поцікавитися у поетеси про її враження від премії та чи очікувала вона на таку увагу з боку уряду, то дівчина відповіла, що вперше про премію дізналася саме від нас.

Згідно з розпорядженням прем’єра, поетеса з Чернігівщини отримала нагороду за національно-патріотичне виховання громадян, розвиток волонтерського руху та сприяння Збройним Силам.

Зараз я займаюся просвітницькою діяльністю. З понеділка, наприклад, заплановані чисельні зустрічі з учнями шкіл Дарниці (район в Києві – авт.). До того ж готую запуск проекту «Це моя і твоя Україна», в рамках якого запрошую талановитих учнів, які пишуть вірші чи прозу, створити спільну збірку, яку ми виставимо на краудфандінг, а вилучені кошти з продажів підуть на лікування хворих діток. Вже проведено сотні благодійних патріотичних зустрічей, концертів, як зі збором коштів, так і без. На свої поетичні вистави постійно запрошую бійців зі шпиталів, на таку собі «культурну реабілітацію».

Розповіла нам поетеса та громадська діячка Анастасія Дмитрук.

Як відомо, поетеса народилася у Ніжині, але вже 15 років мешкає в Києві. Попри те, що закінчила університет за фахом «інформаційна безпека», має творчу душу та пише вірші.

Після революції поетеса написала вже відомий на всю Україну вірш «Никогда мы не будем братьями». Відео, де дівчина читає цей вірш, зібрало вже 2,9 млн переглядів. Він став початком її громадянської лірики, тепер дівчину надихають «воєнні музи», вона багато спілкується з бійцями.

Анастасія Дмитрук переконана, що війна часто руйнує людей зсередини, тож митці різноманітних жанрів у цей час мають бути поряд та «рятувати душі».

Зауважимо, що премію також отримав директор ТОВ «Прилуки-ГарантБуд» Дмитро Рожок. У розпорядженні прем’єра зазначено, що нагорода йому присвоєна за впровадження творчих і новітніх ідей у бізнесі, створення робочих місць, освіту й працевлаштування соціально вразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами та внутрішньо переміщених осіб.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації