У Чернігівській області завершують ремонт автошляхів

16:30, 21 вересня 2016

Економіка
ремонт доріг

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області продовжує роботи з ремонту доріг місцевого та державного значення.

Цього року було виділено 174 млн гривень на поточний ремонт доріг в Чернігівській області. Гроші мали бути розділеними на шість об’єктів, чотири з яких вже відремонтовані.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг Чернігівської області Володимир Гузема.

Вже відремонтована частина дороги Р-68 на ділянці від Талалаївки (Ніжинський район) до Ічні. Одразу після отримання додаткового фінансування дорожники обіцяють оновити й другу частину цієї дороги – від Ічні до Тростянця.

Ще тривають роботи у Новгород-Сіверському районі та на ділянці М-01. Щодо останнього відрізку дороги, то там дорожники обіцяють залучити технологію «гарячого реміксу», яка дозволяє проводити роботи й під час пониження температури. Дорога буде відремонтована вже до початку жовтня.

У наступному році, - планує Гузема, - потрібно буде відремонтувати дорогу Р-67 Чернігів-Прилуки-Пирятин, яку побудували ще у 1960-х роках.

Разом із цим він розповів про підготовку Служби автомобільних доріг Чернігівської області до зими: заготовлено понад 70% ґрунту та понад 40% солі від запланованої кількості, відремонтовано 80% техніки, триває закупка акумуляторів тощо.

Сюжет: Сівер Центр

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації