Серед чернігівських лікарів пенсіонерів понад 20%

13:45, 21 вересня 2016

В Чернігові
лікарі

Майже кожен п'ятий чернігівський лікар пенсійного віку

Загалом у різноманітних медичних закладах Чернігова зареєстровано 5,3 тис штатних посад, з них зайнято близько 98%. Більша частина з них працюючі особи та лише 943 лікарі. Серед останніх 22,4% пенсіонерів. Такі дані зареєстровані на початок 2016 року.

Про це на розширеній нараді у Чернігівській міській раді розповів начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислав Кухар, інформує прес-служба відомства.

За його інформацією, посади лікарів у Чернігові укомплектовані фізичними особами на 82%.
А от найбільша проблема з кількістю лікарів у дитячих поліклініках, адже посади педіатрів укомплектовані в середньому лише на 70%.

При цьому забезпеченість лікарями на 10 тис чернігівців складає близько 32 спеціалістів, в Чернігівській області – близько 35, а по Україні – майже 38.

Медична галузь Чернігова, з урахуванням усіх грошових надходжень, сягає лише 53% від потреби. У другому півріччі державна субвенція складає лише 39,5% від потреби медичної галузі Чернігова. Цих коштів вистачить лише на заробітну плату працівників та придбання інсуліну для пацієнтів амбулаторного лікування.

Зауважимо, що станом на початок вересня цього року медичні видатки на одного чернігівця сягають близько 600 грн, аналогічний розмір фінансування був й у минулому році.

Медична галузь міста також обтяжена боргами по заробітній платі працівникам вузлової лікарні станції Чернігів, що нещодавно була прийнята на баланс міської ради.

Нагадаємо також, що у цьому році депутатський корпус Чернігівської міської ради підтримав виділення 1 млн грн на витрати двох дитячих лікарень, чим мали б покласти край збору благодійних внесків з батьків.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації