У Чернігові програмою співфінансування ремонту багатоповерхівок переважно користуються мешканці новобудов?!

12:40, 20 вересня 2016

 Економіка В Чернігові
владислав атрошенко

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Фото: Чернігівська міська рада

Програма передбачає співфінансування мешканців багатоповерхівок, що об’єднані в ОСББ та ЖБК, та місцевого бюджету. При цьому за капітальний ремонт будинків чернігівцям доведеться сплатити лише 20%, а решта лягає на плечі бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Відповідна програма вже діє, але чомусь скористатися нею бажають лише мешканці відносно нових будинків. Саме тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко закликає й інших містян, що живуть у старих будинках, «прокинутися» та долучитися до програми.

Згідно з програмою, міська рада не може відмовити у ремонті нових будинків, але якщо мешканці старих будинків не будуть долучатися до програми самостійно, то їх будинки не підпадуть під цю програму.

На минулому тижні виконком міської ради затвердив перелік будинків, що потраплять до цієї програми. Їх мешканці вже зібрали всі необхідні документи та подали заявку до міської ради.

  • ОСББ «Світлий будинок» - капітальний ремонт будинку по проспекту Перемоги, 151–А (загальна сума 160 тис грн, з них 128 тис грн - кошти міського бюджету);
  • ОСББ по вул. Стрілецька, №88 та №90 - капремонт системи водовідведення дощових вод (загальна сума 128,7 тис грн, з них 102,9 тис грн - кошти міського бюджету).

Зауважимо, що під цю програму не потрапляють нові будинки, у яких недоліки підпадають під гарантійну програму забудовника.

Довідка. У Чернігові нині створено майже 67 ОСББ. Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК розрахована на 2016-2018 роки, на її виконання з міського бюджету було виділено понад 25,5 млн грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації