Чернігівці попросили збільшити кількість тролейбусів ввечері

12:41, 11 квітня 2016

В Чернігові
транспортная комиссия

Появится ли в Чернигове больше троллейбусов вечером решит транспортная комиссия. Фото: Юлия Ковтун

Петиція щодо зменшення інтервалу тролейбусного руху після 19:00 зібрала необхідну кількість підписів. Тому начальник Управління транспорту та зв’язку Олександр Бєльський пообіцяв, що при реформуванні транспортної мережі Чернігова це прохання буде враховано.

Зокрема, автор петиції Дмитро Костюк просив звернути увагу на тролейбусний маршрут №6, який ввечері доводиться чекати півтори години, бо на лінії працює лише одна машина. Він запропонував зменшити інтервал руху ввечері до 20-30 хв шляхом збільшення рухомого складу та маршрутної швидкості.

За його словами, на цьому маршруті тролейбуси завершують працювати рано (о 21:00 та 21:50), хоча маршрут №6 проходить через центр міста, а ввечері – перевозить значну кількість так званих «платних» пасажирів.

Петицію вже розглянув начальник Управління транспорту та зв’язку Олександр Бєльський разом із керівництвом «Чернігівського тролейбусного управління». Хоча Бєльській і пообіцяв врахувати прохання чернігівців, проте зауважив, що зміна графіків тролейбусних маршрутів ввечері ускладнюється через брак водіїв, зношеність машин та зниження виторгу в порівнянні з середнім денним показником.

У відповіді також йдеться про те, що ЧТУ постійно проводить набір людей в групи навчання за спеціальністю «Водій тролейбусу». До того ж на одній з останніх сесій було вирішено виділити кошти на придбання та капітальний ремонт тролейбусів.

Зауважимо, що на офіційному сайті Чернігівської міської ради йдеться про те, що попередньо запланований інтервал тролейбусного маршруту №6 після реформування громадського транспорту складатиме близько 10 хвилин.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації