На субсидіювання мешканців Чернігівщини з держбюджету виділено понад 2 мільярди гривень

17:05, 19 вересня 2016

Економіка
субсидії в чернігові

Отримати субсидію мають право родини, в яких витрати на комунальні платежі перевищують 15% щомісячного сукупного доходу (в середньому). За таких громадян/родин держава сплачує кошти адресно.

Для мешканців Чернігівської області у 2017 році передбачено виділення 2 млрд 190 млн 590,7 тис. грн з державного бюджету України. Відповідні дані оприлюднені на офіційному порталі Верховної Ради України.

З цього приводу вже висловився голова Чернігівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Юрій Власенко.

На «Михайлове чудо» влада оприлюднила невтішний проект невтішного бюджету на 2017 рік: понад 53 млрд грн вимивають з бюджету для компенсації субсидій за економічно необґрунтованими тарифами. Для Чернігівської області – понад 2 млрд. Гроші, які повинні піти на дороги, дитячі садочки, школи та лікарні, натомість можуть піти в кишені олігархам.

Написав на своїй сторінці у Facebook Юрій Власенко.

У червні Державна служба статистики України оприлюднила інформацію щодо рівня субсидіювання по України. Тоді виявилося, що Чернігівська область потрапила до когорти областей, де найскромніші розміри субсидій – на рівні 100-110 гривень. Загалом, якщо порівняти липень та червень 2016 року, то середня субсидія в Україні зменшилася на 21% (з 217,60 до 171,50 грн).

Разом із тим у вересні Чернігівська обласна державна адміністрація інформувала мешканців області про те, що держава зменшила обсяги субсидіювання. Так, якщо у 2014 році на субсидії довелося витратити 25% бюджету, то тепер на них спрямовується лише 5%.

Це зроблено для того, щоб субсидії отримували не всі підряд, а лише ті родини, що справді не в змозі покрити свої витрати на комунальні послуги.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації