На Чернігівщині поліція викрила зловмисників, які цистернами розкрадали нафту з нафтопромислу

16:55, 19 вересня 2016

Суспільство
поліція

Протягом 2-х тижнів правоохоронці Срібнянського відділення поліції вистежували зловмисників, які майже щотижня викрадали з нафтопромислу нафту.

Нещодавно у Срібному, що на Чернігівщині, поліція арештувала на підпільній нафтобазі більше 25 тон нафти, яку крадії збиралися продати в сусідній області. Повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Протягом 2-х тижнів правоохоронці Срібнянського відділення поліції вистежували зловмисників, які майже щотижня викрадали з нафтопромислу нафту.

В результаті проведеної операції прилуцькі оперативники спільно з колегами зі Срібного вийшли на власника підпільної нафтобази, де крадена сировина перекачувалася в автоцистерни і відправлялася в сусідню область. Поліцейські перевірили об’єкт якраз тоді, коли зловмисники пригнали на базу в Срібному повну автоцистерну «КАМАЗ», замасковану під зерновоз.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів).

В ході досудового розслідування, працівниками Прилуцького відділу поліції, на території підпільної нафтобази був проведений невідкладний обшук, в ході якого виявлено та вилучено сідельний тягач «DAF» з напівпричепом-паливоцистерною, частково наповнену нафтою, «КАМАЗ» з цистерною, повністю наповненою нафтою.

Також правоохоронці виявили заповнену нафтою стаціонарну металеву цистерну та мотопомпу зі шлангом. Фахівці відібрали зразки рідини для подальшого дослідження. Загальний об’єм вилученої нафти становить більше 25 тонн, що за цінами чорного ринку складає близько 250 тисяч гривень.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх причетних до вчинення кримінального правопорушення осіб.

Срібне нафта
Срібне нафта
Срібне нафта
Срібне нафта
Срібне нафта
Срібне нафта

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації