Військові розпочали навчання в Чернігівському національному технологічному університеті

15:30, 19 вересня 2016

Суспільство
чнту

Курси для військових. Фото: сайт ЧНТУ

Нещодавно в Чернігівському національному технологічному університеті розпочались спеціальні курси з перепідготовки та підвищення кваліфікації для екс-військових. У рамках традиційного проекту «Україна - Норвегія» стартували навчання для 39-ти колишніх військовослужбовців-учасників АТО. Одна з організаторів курсів Ольга Філіна люб’язно розповіла про деталі цього навчання:

Для військових навчання є абсолютно безкоштовним. Воно відбуватиметься упродовж 3-х місяців і завершиться в грудні, коли студенти складуть всі заліки та іспити. Сама програма курсу включає в себе 500 академічних годин. Викладачами будуть, як чернігівські педагоги, так і професори з норвезького Університету NORD. Студенти зможуть самостійно створювати сайти на кшталт інтернет-магазину. Але для цього потрібно не прогулювати заняття та добре вчитися. Після завершення курсу найкращих студентів ми допоможемо працевлаштувати.

зазначила Ольга Філіна.

Також вона додала, що у порівнянні з першим курсом програма навчання дещо змінилася. В цьому році війські будуть більше часу тісно співпрацювати з можливими майбутніми роботодавцями.

Нагадаємо, що перший чернігівський випуск за цією програмою відбувся навесні 2016 року і третина студентів після закінчення курсів отримала нову роботу.

ЧНТУ военные
ЧНТУ военные
ЧНТУ военные
ЧНТУ военные
ЧНТУ военные
ЧНТУ военные

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації